VŠEM nominovaným soutěžícím do krajského kola 55. BiO

Vážení soutěžící, všechny univerzity, které letos participují na realizaci krajských kol 55. ročníku Biologické olympiády – Česká zemědělská univerzita v Praze (kat. B), Masarykova univerzita v Brně (kat. C, D) a Univerzita Karlova v Praze (kat. A), již oslovily všechny nominované s informacemi o způsobu přihlášení se do krajského kola a o jeho průběhu.

Proto si ihned zkontrolujte svou mailovou schránku (i spam / nevyžádanou poštu) a postupujte dle instrukcí univerzity. Pokud jste ve své e-mailové schránce ještě nenašli informace od příslušné univerzity, okamžitě kontaktujte tajemníka příslušné krajské komise Biologické olympiády.
Kontakty naleznete zde: Biologická olympiáda (czu.cz) . Může být chyba ve Vaší mailové adrese.

Nominovaní v kategoriích C a D obdrželi instrukci obsahující informaci o skupinách C1, C2, D1, D2. Podrobnější informace o rozdělení soutěžících do těchto skupin bude Masarykova univerzita rozesílat v příštím týdnu.

V Praze dne 21.4.2021

Mgr. Jiří Matušek