56. ročník BiO startuje

Milí příznivci Biologické olympiády kategorie A a B, milí soutěžící, milí učitelé. Příprava studijního textu pro nový, 56. ročník BiO na téma "Drž si balanc! aneb Rovnováhy a zpětné vazby v přírodě", je ve finální fázi. Jeho pdf verzi v nejbližších dnech najdete na webu BiO.  Jeho tištěná podoba bude po vytištění, jako vždy, distribuována do jednotlivých regionů a škol. Distribuci předpokládáme do konce září.

Předpokládáme a těšíme se, že máme před sebou už zase normální ročník se školními koly u Vás na škole, s laboratorními úkoly, reálnou poznávačkou organismů, prostě takový ročník, na jaké jste byli zvyklí před nástupem koronaviru. Za pracovní skupinu BiO AB Petr Šíma

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.