Aktuální informace k Ústřednímu kolu 55. ročníku BiO

V pátek 28. 5.2021 vyvrcholí letošní 55. ročník Biologické olympiády Ústředním kolem kat. A, bohužel opět v distanční formě. Výsledky Ústředního kola budou zveřejněny v úterý 1. 6.2021. Dvanáct nejúspěšnějších soutěžících bude pozváno na Přípravné a výběrové soustředění, které se uskuteční 7.6. – 10. 6. na PřF UK v Praze.

Vzhledem k distančnímu průběhu Ústředního kola BiO nemá jeho vítěz automaticky jisté místo v reprezentaci ČR. Všichni čtyři účastníci mezinárodní soutěže IBO Challenge budou vybráni až dle kombinovaných výsledků Ústředního kola a následného soustředění.

IBO Challenge se koná též distančně, a to v termínu 18. – 22. 7. 2021. Držme naší delegaci palce, ať zaboduje podobně jako v loňském roce.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.