Účastníkům krajského kola BiO kategorie B

Milí účastníci krajského kola Biologické olympiády kategorie B, děkujeme Vám za účast v on-line krajském kole.

V tuto chvíli máte ve svém přístupu na Moodle ČZU zobrazeno autorské řešení celého krajského kola. Pečlivě vše prostudujte. Pokud byste našli nějakou nesrovnalost v autorském řešení, do půlnoci středy 28. 4. napište svoji připomínku na tento odkaz na Forms dotazník: https://forms.office.com/r/u8GwdUyydw. Pokud uznáme, že je Vaše připomínka relevantní, může dojít ještě k úpravě bodových zisků a celkového pořadí. Nejpozději v pondělí 3. 5. 2021 Vám budou zaslány výsledky kraje BiO B a budou zároveň zveřejněny na stránkách BiO a zaslány krajským organizátorům a školám. Omlouváme se za technické potíže, které postihly některé z vás se zobrazováním objektů v poznávačce. Pro ty z Vás byl určen také "Náhradní termín poznávačky". A omlouváme se, že nebylo jasné, pro koho je určena. Těm z vás, komu se obrázky nezobrazily (což je v systému dohledatelné), budou započítány body z náhradního termínu.

Za pracovní skupinu BiO AB, Petr Šíma