POZOR! Všem organizátorům školních kol BiO

Milí organizátoři školních kol BiO,

na školní kolo BiO se není třeba nikde registrovat. Ve druhé půlce března do škol přijde mail, který bude obsahovat kompletní zadání školního kola - test, úlohy věnované letošnímu tématu i poznávačku a autorské řešení. Kategorie C a D budou mít laboratorní úlohu připravenu tak, aby ji žáci mohli vypracovat i v domácím prostředí a výsledek zaslat do školy mailem.

Na letošní ročník tak nebude potřeba nic připravovat. Zadání přijde v pdf a ke zkopírování v prostředí Forms a záleží pak na organizátorovi, jakou formu školního kola zvolí. Buď on-line v prostředí Forms (poté pouze oboduje poznávačku a otevřené otázky z praktických úloh), zašle účastníkům pdf a ti ho vyplní v elektronické verzi anebo (pokud to epidemiologická situace dovolí) zadání nakopíruje a ve škole s účastníky vyplní papírově. Obě poslední varianty poté oboduje podle přiloženého autorského řešení. Po skončení školního kola poté pošle výsledkovou listinu školního kola organizátorovi krajských kol.

Díky za spolupráci, s pozdravem vedoucí pracovních skupin BiO pro AB, Mgr. Petr Šíma a pro CD RNDr. Ivo Králíček, Ph.D.