Krajské kolo BiO B - nová poznávačka

Milí soutěžící krajského kola Biologické olympiády kategorie B,
chceme se Vám moc omluvit za technické komplikace, které nastaly během úterního krajského kola v části Poznávačka. Vznikla nestandardní situace, kdy někteří z Vás nemohli pracovat na poznávání organismů, protože jste měli zablokovanou možnost zobrazit obrázky. Výsledky, které nám systém poskytl, jistě některé z Vás poškozovaly. Proto na pátek 30. 4. od 9.50 vyhlašujeme opravné kolo Poznávačky. Pod stejným přístupem bude v tento čas přístupná nová náhradní poznávačka, která se započítá do vašeho výsledku krajského kola a proto ji píší VŠICHNI ÚČASTNÍCI!.  Po proběhnutí kola budou opět zveřejněny výsledky a vy můžete opět v odkazu https://forms.office.com/r/u8GwdUyydw připomínkovat případné nejasnosti, do pondělí 3. 5. do půlnoci.

Doufáme, že tuto situaci pochopíte a najdete si čas dokončit své krajské kolo. S velkou omluvou a poděkováním, Petr Šíma, místopředseda ÚK BiO

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.