Přednášky a exkurze pro účastníky Biologické olympiády

I v tomto školním roce pokračuje Informační centrum přírodovědných soutěží při Gymnáziu Botičská 1, Praha 2 v organizování přednášek a exkurzí pro zájemce o Biologickou olympiádu.

16. 10. 2019 proběhne přednáška pro kategorie C a D
22. 10. a 5. 11. 2019 proběhnou přednášky pro kategorie A a B
22. 9. a 13. 10. 2019 se uskuteční exkurze pro účastníky Biologické olympiády

Podrobný program naleznete zde: http://www.gybot.cz/rubrika/286-ICPS-Prednasky-pro-olympioniky/index.htm